1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update Dash przez Xell i... błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klimex, Grudzień 4, 2014.

1. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Tak jak w poradniku pod linkiem : http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-2-1-a-147268/ utworzyłem plik updflash.bin. Nie zaaktualizował się dash więc zmieniłem nazwę na nandflash.bin i dodałem plik xenon.elf. Niestety nawet po tej operacji XELL nie jest w stanie odnaleźć tych plików. Pendrive sformatowany pod Fat32. Konsola to Xbox 360 Slim, płyta główna Trinity.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie zmieniaj nazwy tylko utwórz wszystko od nowa i poczekaj co ci xell powie no nie wierzę że nic ten nie pisze

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Xeon? Zmień na xenon.elf.

5. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak na screenie nic się nie dzieje. To screen po podłączeniu 2 plików. Tak samo jest, gdy podłączony jest sam updflash.bin.

Sowa

Mój błąd zamieszczony w poście. Oczywiście wrzucam plik xenon.elf.

@Edit

Problem rozwiązałem sam ;].

Mianowicie wkładałem " za wcześnie" pendrive. Wkładałem na początek pendrive, a później odpalałem konsole. Teraz zrobiłem to tak, że XELL'a odpaliłem i podpiąłem pendrive. Znalazło pendrive i fryka. Temat do zamknięcia ;)

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    To coś z pendrive masz bo powinno go od razu zczytac

Wczytywanie...

Poleć forum