1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update dashboardu - kilka pytań

Temat na forum 'Dash' rozpoczęty przez PanMajster, Październik 13, 2012.

1. PanMajster

PanMajster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świecie
    Witam,
    mam kilka pytań w sprawie update'u dashboard'u. Mianowice konsolka jest zbanowana i na dysk nie można wgrać żadnej gry. Kiedyś czytałem, że jak wgram najnowszy dashboard to problem zniknie, nie wiem jak jest teraz, od tamtego czasu minęło trochę czasu. Jeszcze jedna sprawa, czy jeżeli wgram najnowszy dash to nie usunie mi przeróbki z napędu ? (jakaś stara przeróbka, prawdopodobnie 1.6, od napędu nie mam klucza, a na napędzie pisze toshiba samsung). Czy po zabiegu będę mógł oglądać filmy ? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    przerobke strzeli w piguly :)
    chyba ze sie myle ale dash najnowszy mozliwe ze usuni bana :()

4. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    przeróbka padnie, ale chyba najwyższa pora na LT 3.0

5. PanMajster

PanMajster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świecie
    Jeżeli mam napęd samsung'a i brak jakichkolwiek kluczy. To mogę samemu w domu zflashować taką konsolę ? Możliwe, że napęd był zmieniany, data produkcji konsoli to lipiec 2008.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Update dashboardu - kilka pytań

Musisz kupic naped liteon 16d2s, uprzedzajac pytanie jeet to konieczne

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    musisz wyciągnąć klucz najpierw z samsunga a później wrzucić ten klucz do napędu Lite-On.Inaczej aktualizacja nie przejdzie i gry xgd3 nie będą działać.

8. adi220

adi220 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Potrzebuję porady. Posiadam konsolę Xbox 360 slim 4gb przerobioną LT.3.0. Jakiś czas temu podczas odpalenia gry z płyty poprosiło o wgranie aktualizacji. Zupełnie nie znając się na tym, postąpiłem według wskazówek i wgrałem dash 15574. Od tej chwili wyskakuje błąd, iż konsola nie rozpoznaje płyty. Dodam, iż kupiłem nagrywarkę ihas 124b, nagrałem 3 płyty ( różne gry ) - problem jest taki sam. Natomiast kiedy wkładam starą płytę np z GTA 4, konsola wczytuje bez żadnego problemu.
    Proszę o podpowiedz co zrobić w takiej sytuacji ?

Zapomniałem dodać, że bieżące ustawienia to : 2.0.15574.0. Nie mam pojęcia czy ma to coś wspólnego z LT. ( nie jestem pewny czy jest to lt.2.0, czy LT.3.0

Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum