1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update do 14719

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kunnorinno, Sierpień 9, 2012.

1. Kunnorinno

Kunnorinno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam dasha 13604 , a dead island wymaga update do 14719. Czy gdy zrobię update do 14719 to stracę LT 2.0 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizi

Mizi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wrocław
    jak sie niemyle to aktualizacja dasha 14719 usunie przerobka ale niech wypowie sie ktos kto jest pewny juz aktualizacje powyzej jesli ma sie 14719 nie usuwaly

4. Kunnorinno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurrr, a jak bym większy wgrał to by usunęło ?

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Kunnorinno - nic nie stracisz, śmiało możesz tego update wgrać. ; )

1 osoba to lubi.
  6. Kunnorinno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. prezesadi

prezesadi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kolegów :) Piszę bo mam taką samą sytuację co kolega i mam pytanko. Mój dash to 13604 mam LT+ 2.0. Dotychczas wszystkie gry działają bez problemu po spatchowaniu do LT 2.0 przez XBC To dobrze że aktualka nie usunie przeróbki (chciałbym zagrać w Max Payne 3 i Olympic 2012 które wymagają tego dasha) Moje pytanie dotyczy gier co mają XDG3 czy nie ma z nimi problemów na nowym dashu? Czy trzeba je nagrywać tak jak dotychczas i patchować pod 2.0 ? Czy działają i można je zainstalować na Hdd ? Bo słyszałem o jakimś tricku z pendrivem i z mp3 i chciałbym wiedzieć o co biega (mam zamiar aktualizować z pendive'a) Prxepraszam za tak babalne pytania ale chcę mieć pewność... Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam P.S.Słyszałem o jeszcze nowszym dashu ale to ż chyba trzeba mieć 3.0 tak ?

8. Kunnorinno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba nic nie zmienia. Na HDD chyba mieć jakiegoś moda żeby instalować. Z pendriwe też instalowałem

9. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Wrzucasz muzykę na pendrive --> Wkładasz pendrive do konsoli --> włączasz muzykę z pendrive (może być wyciszona) --> Instalujesz grę i grasz.

P.S 1 - Mając gry nagrane na nagrywarce Lite-On ihas x24 B nie musisz stosować tego tricku.
    P.S 2 - Osobom którym się tylko "wydaje" niech się lepiej nie wypowiadają bo robią niepotrzebne zamieszanie na forum.

10. prezesadi

prezesadi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki kolego jeszcze mam pytanko czy przy nowszym dashu (bodajże 15574) obowiązuje taka sama zasada i czy też nie usuwa LT 2.0 ? Bo zastanawiam się który wgrać... Z góry dzięki !

11. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    nic nie usuwa.

Wczytywanie...

Poleć forum