1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update Fify 2009

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Leyton, Lipiec 30, 2009.

1. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Elo, mam pytanie odnośnie aktualizacji składów w Fifie 2009 :)
    Jak wiemy na żywo doszło do transferów najlepszych piłkarzy świata i tutaj pytanie: czy da się jakoś zaktualizować grę aby składy były aktualne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pieciaq

pieciaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra podobno automatycznie się aktualizuje po podłączeniu do Live :) Aktualizacja składów, a także formy zawodników :p Z tego co pamiętam i gdzieś tam czytałem.

Jak nie chcesz podłączać konsoli do neta to można ręcznie poprzenosić zawodników :)

4. Leyton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Mam podłączoną cały czas :)

5. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Musisz przeprowadzić transfery samemu :p. Ja wziąłem Zlatana do Barcy i teraz jest normalnie w składzie. Tylko jak grasz przez Live będziesz miał skład z przed okienka.

6. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Aktualizacji skladow w FIFA 09 nie bedzie ze strony producenta gry. Ostatnio adidas live season zostal udostepiony za darmo, ale kazda forma gracza zostala ustawiona na normal czyli standardowy. Przynajmniej sa jako takie aktualne sklady, ale sprzed tego okienka transferowego, wiadomo. Czyli jak chcesz miec Ibre w Barcy lub Eto w interze to musisz sobie samemu trasfery porobic. Najlepiej po zainstalowaniu adidas live season to zrobic.
    Jest tez cheat/glitch ktory mnie mocno irytuje w grach online, dzieki ktorym mozna miec wszystkich najlepszych zawodnikow w wybranym zespole i nie bede mowil jak to zrobic.

7. Leyton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Okej czyli będę to musiał robić ręcznie :/
    Ze strony producenta to świństwo, że nie ma uaktualnień ;p
    A co do tego cheat/glitch to nie potrzebnie o tym pisałeś bo teraz będę szukał tego po necie... ;p
    Podziel się swoją wiedzą ! ;)

8. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Osobiście nienawidzę takich ludzi, którzy cheatują podczas gry online w FIFIE. Wczoraj akurat spotkałem się z takim "graczem"- w Bayernie miał wszystkich legendarnych graczy (Zico, Cantona itp.). Na ogół używają tego glitcha osoby, które zwyczajnie nie potrafią grać, a tym bardziej przegrywać...

9. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Ja kiedyś grałem z takim co w Newcastle miał same gwiazdy, 1:0 i tak po dupie dostał :D. Tak więc trochę umiejętności też trzeba mieć sam skład nie wystarczy. Ale co do tematu to:
    Może i tak, ale teraz pomyśl. EA wydaje Fife 10, z tego co oglądałem gameplay to jest kilka usprawnień, ale w gruncie rzeczy jakiś ogromnych zmian nie widzę, to przynajmniej w Fifie 10 będą uaktualnione składy i niektórzy pokuszą się kupienie gry tylko po to aby mieć Cristiano w Realu. A gdyby wypuścili aktualizację do 09 to by na pewno kilku klientów na tym stracili.

10. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Na 10 meczów na livie, niestety spotykam około 2-3 którzy używają tego cheata. Na ogół mają do tego dużo tych EA punktów, ponad 100 tysięcy i przeważnie biorą Machester United bo najwiecej osob nim gra. A w skladzie maja i Kakę, każdy ma Ibrahimovica, często pojawia się Cantona, a na obronie mur nie do przejscia Evra, Lucio itp.

Ale za to gdy prowadze z nimi 2:0 często wyskakuje "your opponent quit the game"- bezcenne :D.

11. Leyton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Tego czita nawet bym nie użył, a co do uaktualnienia to niech tego nie robią w sumie i tak Fife 2010 będę miał za darmo :D

Wczytywanie...

Poleć forum