1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update Flashu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szatanskipomiot, Grudzień 3, 2010.

1. szatanskipomiot

szatanskipomiot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Mam pewien problem - kupiłem w zeszłym roku konsolę, następnie ją przerobiłem. I tak grałem sobie przez rok, z płytką aktywacyjną. Że z natury jestem leniwy, nie przeszkadzało mi to zbytnio, że czasem muszę ją włożyć. Ale pojawiły się nowe zabezpieczenia, i wkładanie płytki stało się lekko upierdliwe. Jednak miara się przebrała, kiedy chciałem pograć sobię w AC:Brotherhood i bum, czarny ekran. Zdenerwowałem się na tyle, że aż wybrałem do Media Marktu i, wbrew sobie i mojemu postanowieniu kupowania gier na allegro, kupiłem nową.

Historia ta i tak skończyła się źle, ale nie o tym chciałem...

Otóż mam przerobioną konsole, było to w zeszłym roku na przełomie października/listopada więc mam chyba 1.6 - szukałem, szukałem, jednak nie mogę znaleźć, więc pytam - jak uaktualnić flash w konsoli ? czy muszę znów zabierać ją do "magika" by to zrobił ?
    (Jeśli idzie o klucz/numer czy coś, co się wyciąga z napędu przy przerabianiu, to posiadam coś takiego.)

Z góry dziękuje za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. 87terlik87

87terlik87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Podpinam się - mam Tak samo jak kolega. - Czyli Nowego Dasha potrzebujemy i LT+ z tego co wiem, Ale dokłądnie jak to samemu zrobić. Mam jeszcze pytanie - czy starsze gry, wcześniejsze będą norlanie chodzić dalej na konsoli ? Fable III, Naruto Shipendu Storm 2 itp. ?

4. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Jesli nie potraficie znalesc tego na tym forum, to czarno widze flashowanie w waszym wykonaniu.
    Bylo to omawiane wiele razy...
    Jesli sami potraficie rozebrac konsole i podpiac naped pod SATA w kompie to jest nadzieja ze wam sie uda, ale zastanowcie sie czy nie lepiej wydac ta stowke i miec spokojna glowe ze nic sie nie zepsuje.
    Starcze gry po flashu oczywiscie beda tez dzialac...

5. mateo55

mateo55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak co roku microsoft zabezpiecza się przed piractwem. W tym roku zaskoczyli nas tym narazie tylko w 3 grach lecz prawdopodobnie coraz to nowsze gry będa wymagały zabezpieczenia AP2.5. Mam ten sam problem i po wielu przeczytanych tematach zdecydowalem ze nie ma co bawić się w przeróbke samemu tzn. wgrywniu jakiś aktualizacji. Lepiej odzalowac to 100zl i przerobic u kogos pewnego i gramy za darmo przez nastepny rok a pewnie za rok nastepne kombinacje :) U mnie wystepuje jednak taki problem ze jestem z Tarnowa i tutaj nikt nie przerabia chyba konsoli i musze wyslac ja do krakowa a boje się o podmiane cześci itd;/

Wczytywanie...

Poleć forum