1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update FW, FirmGuard itp.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Crest, Styczeń 3, 2009.

1. Crest

Crest Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Witam,

dzisiaj podjąłem pierwszą próbę zaktualizowania mojego FW w Xboxie360, miałem starego Xtreme, chciałem wgrać nowego iXtreme 1.5 ale ...

... na 99% zrobiłem backup starego FW, połapałem się co i jak i teraz mam problem bo gdy wgrywam już chyba raczej na pewno FW iXtreme1.5 to nie czyta piratów. Czytałem coś że wersje Xtreme posiadają tak zwanego FirmGuarda przy Samsungach. Doczytałem się także że posiadacze Chipsetu VIA (takiego posiadam) mogą to obejść, ale nie wiem za bardzo jak. Da rade zrobić tak że wykasuję FW i w tedy spróbuję wgrać od nowa FW 1.5? Klucz został zapisany, backup pierwszego Xtreme zrobiony. Czyli chyba już nie trzeba przerabiać procesu: dSam (tutaj nr. seryjny konsoli) tylko można przejść od razu do fSam (tutaj nr. seryjny konoli). Tak mi się wydaję lecz mogę się mylić.

Ci co się orientują to wiedza czemu dSam & fSam, a Ci co nie wiedzą to dlatego że posiadam napęd Samsunga ms28.

Pozdrawiam,
    Crest.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    A Stealth Patch'e masz ? Xtreme ich nie wymagał a Ixtreme WYMAGA !!!

4. Crest

Crest Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Z tego co pamiętam to większość jak nie wszystkie moje gry posiadają Stealth Patcha, ale zaraz wgram jeszcze raz tego FW i zobaczę na grze w której jestem pewien że jest Stealth Patch. Dzięki za podpowiedź :)

@edit
    Sprawdziłem i nadal coś jest nie tak, w XDVDMulleterze sprawdziłem ostatni obraz płyty jaki nagrywałem i jest iXtreme kompatybilne.

@edit2
    Już wszystko chodzi, poradziłem sobie z tym :)

Wczytywanie...

Poleć forum