1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

update gier bez konta xboxlive ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mrokness, Marzec 9, 2008.

1. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy istnieje możliwość instalacji ewentualnych łatek do gier bez posiadania konta na live?
    coś ala updatedashboardu... na stronie producenta gry na przykład ściągam patcha nagrywam na płytke wkładam a ten mi sie instaluje?

...albo inaczej czy jest możliwe pachowanie gier na x360 bez dostepu do netu?

... czy tylko i wylącznie orginalna gra i xbox live da mi szanse na łatke?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: update gier bez konta xboxlive ?

Tylko orginal + live.

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

a moglbys rozjasnic watpliwosci w tym watku bo temat podobny troche http://x360iso.org/index.php?topic=1493.0
    Z gory dzieki!

5. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dokładnie bully mnie natchnił do napisania posta "update gier bez konta xboxlive ?" bo zauważyłem ostatnio ze nie moge sie podpiąć do Live i pewnie mam bana, potrzebuje patcha a bully sie wiesza oj wiesza sie :mad:

Wczytywanie...

Poleć forum