1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update gry offline

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez irokez85, Styczeń 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. irokez85

irokez85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie!

Mam pytanie czy istnieje możliwość ściągnięcia łatki do gry z internetu i nagranie jej na płytę?? Chodzi dokładnie o Fight Night Round 4 i łatkę umożliwiającą nowe configi klawiszy. Konsole mam przerobioną na i-xtreme 1.51 więc jak podłącze do live'a to ban murowany :/.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widziałem takie patch'e do ściągnięcia, ale o ile się nie myle trzeba je wrzucić bezpośrednio na dysk, ale nie jestem pewny.

4. irokez85

irokez85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to widzę, że kaszana... I to ładna :/

5. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    żadna kaszana kupujesz transfer kit i wrzucasz wszystko na hdd. Na forum jest poradnik. Same patche masz tu XBOX 360 Update Center

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum