1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update Kernela z RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MatXXX, Listopad 2, 2012.

1. MatXXX

MatXXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam xboxa jasper 16MB (sprawdzone flash360) z kernelem 14699 i chcę zaktualizowac do nowszego (15xxx). Od gościa robiącego RGH dostałem płytkę z CPUkey i zrzutem NANDu (kilka plików). Większość plików nanddumpX.bin (X = 0, 1, 2...) ma badsector. Jeden z plików jest remapped i nie ma bad sectora. Gdy tworzę nowy obraz z dashem w JRunnerze (z pliku remapped) powstały updflash.bin ma bad sector w tym samym miejscu co nieprzemapowane nanddump.

Wyciągnąłem też nand przez flash360, ale ten również ma bad sectory.

Czy bezpiecznie będzie robić update z powstałego pliku z bad sectorami, albo gdy go naprawie?

I jedno pytanie trochę OT: Robię ten update bo podczas gry w MoH: Warfighter (wersja X360club) po pościgu konsola wypluwa błąd gry i zakładam, że to wina zbyt niskiej wersji kernela (wg. abgx wymaga 15xxx), dlatego chcę zrobić update. To ten powód czy może mam rypniętą wersję?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Update Kernela z RGH

Zrob z wersji dump nie remapowanej. Konsola saa przeniesie uszkodzone sektory na zapasowe sektory pamieci.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum