1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update konsoli lt2.0 do lt3.0 co jest potrzebne!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez regod, Maj 16, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. regod

regod Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam chciałbym sie dowiedziec czy moge sam aktualizowac naped konsoli do najnowszego LT3.0 . Obecnie mam LT2.0 . Zawsze robiłem to w serwisie. Mój naped to liteon . konsola xbox jasper fat. Gosc z serwisu dal mi na plytce klucz napedu wiec mysle ze tamnic wyciagac nie trzeba ( nie znam sie na tym calkowicie ) czy istnieje mozliwosc podłączenia napedu do PC'ta i sflashowanie go bez kupowania jakis kontrolerow itp ? byl podobny temat , troche o innym charakterze i nie znalazlem satysfakcjonującej odpowiedzi.Aha i prosze sie nie popisywac slangiem elektryka czy tam informatyka tylko jasno mi napisac jak dla faceta ktory do tej pory mial w ... gdzies interesowac sie bebechami konsoli i jej oprogramowaniem. Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    masz na forum tutoriale, jak przerobić.

Wczytywanie...
Status Tematu: