1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

update lt2.0 do 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dagamo, Marzec 23, 2012.

1. dagamo

dagamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, sprawa wygląda następująco:
    na pokładzie elite 120gb, dash 13559 lt 2.0, napęd liteon ale dokładnego modelu nie podam bo mi gdzieś torx 10 się zawieruszył (chyba, że jest inny sposób na sprawdzenie niż wyjąć napęd?)
    chciałbym go przeflashować do lt 3.0, z tego co wyczytałem na forum nie jest to skomplikowane o ile ma się keya, plik ma 256KB i zwie się Lite-OFW.bin
    (link dla wglądu sendspace.pl/file/00c2a403bf80bfcb879e9a4 )
    czy ten jeden plik wystarczy jako key ? czy jest sposób aby sprawdzić czy ten plik jest prawidłowy i od mojej konsoli (pomyłki chodzą po ludziach a gościu przerabia sporo konsol), czy w wypadku gdyby się okazało że nie jest to key od mojego napędu, po flashu czeka mnie zakup nowego napędu ?
    nie mam probe'a więc nie wyciągnę klucza ;/

teraz pytania dotyczące flashu;p
    czy mogę flashować napęd poprzez wyprowadzenie z płyty głównej laptopa przewodu sata ? nie mam na stanie stacjonarki z sata ;/

z góry dziękuję za pomoc :)
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    A propo Sata to proponuje wyjąć napęd DVD z laptopa będziesz miał port sata prawie na wierzchu:) Zerknąłem na twój plik Lite-ofw.bin i wygląda na to że masz w konsoli Liteona 93450C, jeżeli jesteś pewien że to jest twój plik z kluczem (jak wgrasz inny klucz to będziesz musiał zanieś konsole do serwisu w celu wyciągnięcia keya z PG) to zaktualizuj dasha do ok 13599 albo 13604 jak chcesz mieć LT+2.0 albo 14699 czy 14719 jak chcesz mieć LT+3.0. potem napęd DVD do kompa wybierz swój Lite-ofw.bin potem wybierz LT+2.0/3.0 następnie Liteon Erase - Write - Outro i graj:)

4. dany2b

dany2b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaki firmware do 93450c

koledzy mam pytanie... nie wiem za jasna cholercie jaki firmware wgrac do napedu(klucz zczytalem juz 2 napedow) mam pobrane rozne firmware ale nie wiem ktory to dokladnie jest a powiem ze chcial bym zrobic przerobke na lt+3.0... prosze o jakies wskazowki ;( jestem w silnej desperacji :p

pozdrawiam i z gory dzieki za podpowiedzi gdzie mogl bym cos poszukac tzn tutoriala z opisem co i z kad(szukalem cale popoludnie i nic takiego nie poszukalem ;( )bezsilny

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504