1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update minecraft dla przerobionej konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kolebon, Wrzesień 20, 2014.

1. Kolebon

Kolebon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam przerobioną konsole xbox i posiadam do niej Minecraft. Jest to wersja "Tile Update 9" a wiem z youtube ze jest juz chyba tu17. Pytanie moje brzmi jak wyglada proces update bo nie wiem czy poprostu da sie pobrac i wypalic minecrafta do najnowszej wersji czy musze podlaczyc nachwile do neta zrobic update. potrzeba do internetowego update golda? z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz LT czy RGH, jeśli LT podłącz neta zassa aktualkę, natomiast przy RGH Y na grze i zassaj ręcznie wszystkie TU i aktywuj najnowszy.

4. Kolebon

Kolebon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam LT. Jeśli podłączę do neta do np. Minecraft multy to na ile % mi zbanują konsole?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na 10000000%. Sprawdź w szklanej kuli...
    Masz LT 3.0 to podłącz i nie bój...

Wczytywanie...

Poleć forum