1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update off line wazne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bugatti415, Listopad 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Chcialbym wszystkim ktorzy maja problem z aktualizacja xboxa z pendrive lub plyty poradzic.Otoz mialem od kilku dni taki wlasnie problem.Nie moglem zaktualizowac z plyty poniewaz byla informacja DYSK Z ROZNYMI MATERIALAMI.Wylaczalem i wlaczalem na rozne sposoby.I nic,caly czas to samo.Sprobowalem zatem z pendrive.Ale konsola nie odpalala pliku aktualizacyjnego w zaden sposob.Po wlozeniu plyty lub pendrive z plikiem aktualizacyjnym nalezy wylaczyc konsole padem lub na panelu konsoli.A potem wlaczyc,ale na zadnym forum ktore przeczytalem nikt nie napisal ze KONSOLE NALEZY WLACZYC PRZYCISKIEM ODPOWIEDZIALNYM ZA OTWIERANIE NAPEDU.To wazne.Bo u mnie tylko w ten sposob mozna bylo zaktualizowac konsole.Naped sie otworzy i zaczyna sie aktualizacja z pendrive,oczywiscie po uprzednim potwierdzeniu TAK. :yeye:

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    A może tak wystarczy właczyć automatyczne bootowanie z płyty po włączeniu xboxa? :) ehh :p

4. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Automatyczne bootowanie mam włączone cały czas i u mnie tak nie zadziałało.

5. KAZAX999

KAZAX999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też miałem ten problem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum