1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

update softu - parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maviek, Czerwiec 20, 2011.

1. Maviek

Maviek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra zacznę od tego że mam xboxa z napędem LT na sofcie ixtreme 1.6 i korzystam z active.iso. Wpadłem na pomysł, aby zaktualizować sobie soft do wersji LT+ 1.1 i tupada pierwsze pytanie: czy aby nie ma jakiś nowszych wersji (np. LT 1.9?)? Drugie pytanie brzmi czy nie ma żadnego problemu by wyciągnąć klucz po raz drugi ? Czy jeżeli zrobię aktualizację dasha i "cofnie mi przeróbkę" to nie będzie problemu z wyciągnięciem klucza ? Czy po "cofnięciu" jestem narażony na bana jeśli już posiadam oryginalny soft? (i nie przerobiłem potem konsoli) Nie znam się kompletnie w dzisiejszych "nowinkach xboxowych" więc moje pytania kieruję do was.

Pozdrawiam : )

BTW jeśli jest cos o czym powinienem wiedzieć o xboxie (bany/inwigilacja M$/itd.) to proszę oświećcie mnie bo nie interesowałem się tym od jakiegoś pół roku /

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ściągnij sobie najnowszy jungleflasher. Jest tam instrukcja kork po kroku jak i kilka teoretycznych rzeczy. Co prawda po eng ale nie powinno być problemu ze zrozumieniem

Najpierw wyciągasz klucz
    Przywracasz orginalny fw
    Robisz update konsoli przez neta albo pendrive
    Wgrywasz 1.9

Wczytywanie...

Poleć forum