1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update xbox360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati102, Styczeń 3, 2010.

1. mati102

mati102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój temat: " http://xboxforum.pl/kosz-f53/update-xbpx360-38389.html " został przeniesiony do innego działu, a tam nie moge psiac troche bez sensu .... skoro temat nieskończony to mogliście go nie przenosić tam...

Odpowiadam do mojego tematu http://xboxforum.pl/kosz-f53/update-xbpx360-38389.html
    Dziękuje za szybką odp. Wolałbym zaktualizować konsole żeby wszystko normalnie bez żadnych przeróbek vave działało. Starsze gry jak wkładam to wszystko śmiga tylko nowe nie.

Moglibyście podać link do najnowszego update? albo mnie jakoś pokierować, nigdy się w takie coś nie bawiłem to nie mam pojęcia. Wiem że można na PenDrive zgrać i że wszystko ładnie pójdzie.

Chyba będę musiał xtreme zaktualizować i firmware - czyli dwa update zrobic tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. mati102

mati102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dejw dzięki za opd. Panowie moderatorzy to nie jest tak że nie umie szukać na forum po prostu nigdy takiego czegoś nie robiłem. Nie chce zwalić konsoli albo coś pomieszać. Dlatego proszę nie przerzucać do kosza tematu.

iXtreme 1.6 Non Stealth równiez da rade wgrac z PenDrive? moge prosic o link do pewnego iXtreme 1.6 Non Stealth i czy są jakieś MINUSY wgrania iXtreme 1.6 Non Stealth ?

5. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    nie mozna wgrac iXtreme z pendrive-a..... niestety...:\

6. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak Ty chcesz iX 1.6 NS nagrywać przez pendrive to najpierw jednak poczytaj i poszukaj bo widać, że się kompletnie na tym nie znasz!

Wszystko znajdziesz na forum!

Wczytywanie...

Poleć forum