1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Update z LT do LT+, posiadam klucz napedu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rzerzuch, Kwiecień 20, 2011.

1. rzerzuch

rzerzuch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    nie lubie zakladac kretynskich tematow, ale niestety pogubilem sie, i zamiast cos na sile zepsuc, to wole sie upewnic.

Posiadam Jaspera z 2008-10-17, w ktorym zapewne siedzi Philips-LiteOn 16D2S. Aktualnie mam tam wgrany LT, ale z racji nowych, ciekawych tytulow chcialbym wrzucic LT+ i cieszyc sie nowymi grami.
    Posiadam zgrany wczesniej dummy.bin, i teraz zaczynaja sie schody. Z ktorego tutorialu zalaczonego tutaj http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html mam korzystac? Jakby ktos byl tak dobry, i pomogl reflashnac konsolke, to bylbym wdzieczny. :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. rzerzuch

rzerzuch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Juz wiem, ze majac klucz nie potrzebuje wynalazkow pokroju probe, tylko wystarczy podlaczyc naped do PC, a zasilanie skubnac z konsoli. Niestety tuty podane wyzej wciaz sa malo czytelne, w tkaim przypadku od ktorego kroku powinienem startowac? Ma ktos moze jakis inny, chociazby anglojezyczny tutek?

/mam nadzieje ze po 24h moglem podniesc temat.

4. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podążaj za JungleFlasher Tutorial od momentu gdy poradnik opisuje co robić gdy wyciągniesz już Dummy.bin. Musisz tylko ręcznie załadować swój Dummy.bin w zakładce FirmwareTool32.

Wczytywanie...

Poleć forum