1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uprawnienia Administratora jak to zmienić

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Simo, Wrzesień 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam wkurza mnie takie coś że jak chce coś wkleić usunąć lub podmienić to nie moge tego zrobić i wyskakuje mi komunikat że muszę mieć uprawnienia Administratora jak to wyłączyć bo przed chwilą robiłem reinstlkę windowsa.

Po prostu jak chce wkleić plik do katalogu wyskakuje komunikat że muszę podać uprawnienia Administratora

Chodzi o windows 7

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Panel sterowania, konta użytkowników i tam nadajesz administratora systemu.
    Dokładnie nie napiszę bo teraz siedzę w pracy na windzie XP.

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Sprawdzałem to tam wszystko ale poradziłem sobie włączając tryb awaryjny i wtedy udało mi się podmienić pliki.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum