1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Urealnienie" Lary było bardzo ważne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Jak jest nowa Lara Croft każdy widzi. Daleko jej do silikonowej panienki, która mogła zabijać biustem swoich wrogów. Na pytanie, czy nie można było wszystkiego zostawić "po staremu" jest jedna odpowiedź.

Zmiana jej wizerunku była bardzo ważna, co przyznaje Noah Hughes, dyrektor kreatywny Crystal Dynamics. Twórcom chodziło o "urealnienie" tej postaci i przekucie jej w to, czym jest teraz. Dzięki temu lepiej można przedstawić zmiany jakie zachodziły w młodej i naiwnej pani archeolog.

Chodziło o pokazanie jej jako zwykłego człowieka, który krwawi, płacze i zwyczajnie się boi o własne życie, a następnie wykuwanie (chyba zostanę kowalem) ukrytego w jej głębi herosa. Brzmi to może dziwnie, ale efekty takiego działania zdają się być powalające i zwiastują, że restart serii zakończy się sukcesem. Dla mnie to jeden z najjaśniejszych punktów minionego E3. Nic tylko czekać...

Źródło : Crystal Dynamics Stops "at Gratuitous" with New Lara - News

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie ma co ukrywac ze seria lekko sie staczala mimo ze jestem fanem gry .ale licze ze bedzie dobra gierka pozdr

4. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wkońcu jakiś Tomb Raider który mnie zainteresował, tylko czekać

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Schedę po starej Larze przejął Drake, a zmiany które będą w nowej Larze są jak najbardziej na plus :)

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nigdy nie byłem fanem Tomb Raider, dopóki nie zobaczyłem gameplay'u na targach E3. Te "urealnienie" Lary może wyjść grze na dobre.

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Larę zmieniają, Dante'go zmieniają... Cóż się z tymi bohaterami gier dzieje... Starzeją się czy jak? :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum