1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uruchamianie gier bezpośrednio z pendrive usb!!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tomekS, Sierpień 7, 2010.

1. tomekS

tomekS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    XBOX 360 MEGA ZESTAW GWAR RACH _______ REWELACJA (1180208398) - Aukcje internetowe Allegro
    ||Instalujemy na konsoli NAJNOWSZY DASHBOARD NXE, który oferuje niesamowite możliwości:

- instalację gier na zbanowanym dysku twardym

- obsługę pendrive usb jako pamięci konsoli nawet do 16GB!! Dzięki temu nie musisz "marnować' podwójnych płyt, które są nadal dosyć drogie.
    - uruchamianie gier bezpośrednio z pendrive usb!!!

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi grami na pendrive? Bo o ile się orientuję to można mieć gry ale chyba tylko dema na pendrive a nie pełne wersje więć czy to jest jakieś fake, jakiś chwyt reklamowy na jakiegoś 'jelenia' czy co? Dlaczego jest napisane obsługę pendrive usb jako pamięci konsoli nawet do 16GB!! Dzięki temu nie musisz "marnować' podwójnych płyt, które są nadal dosyć drogie.
    - uruchamianie gier bezpośrednio z pendrive usb!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    możliwe ale konsola musiałaby mieć wgrany XBR lub Freeboot, wtedy nie musisz nagrywać nic na DVD. Na zwykłym dashu zawsze musisz mieć płytkę w napędzie DVD.

4. tomekS

tomekS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To to wiem, że konsola mająca wgrany XBR bądz Freebota ma taką możliwosc tyle, że na aukcji nie ma ani słowa o tym i dlatego mnie to zdziwiło

5. dyzio23

dyzio23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsole kupiłem 2 tygodnie temu i miałem wganego chyba najnowszego DASHBOARD NXE gry odpalały mi się z dysku i coś pomotałem w ustawieńiach tak że teraz konsola nie widzi tego DSHA tylko działa jak zwykła przeróbka prubowałem wszystkiego nie wiem czy sam mogę wgrać tego DASHA z powrotem czy muszę jechac znowu do serwisu proszę kogoś o odpowieć

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ze jak? nie da sie usunac dasha. I co to znaczy ze dziala ci jak zwykla przerobka?

Wczytywanie...

Poleć forum