1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchamianie gier RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez scarecrow, Sierpień 30, 2012.

1. scarecrow

scarecrow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupilem dopiero co konsole z RGH i niewiem kompletnie jak skopiowac gre z pendriva na dysk do konsoli, przerobilem juz iso i mam przygotowana gre na pendrivie ale jak podlanczam do konsoli to pena nie widac. Prosze aby ktos krok po kroku napisal jak mam to zrobic i gdze wgrac, czy pendrive musi byc jakos specialnie sformatowany ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    pedrive MUSI być sformatowany na FAT32, inaczej go konsola nie zobaczy. Polecam do tego program HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 download - Programy & Spolszczenia.

Aby grę z pendrive'a przenieść na hdd konsoli to dajesz Utilities->file menager->znajdujesz co chcesz i "x" masz "move" czyli przenoszenie. Przenoś cały folder z grą.

Aby ustawić ścieżkę gry musisz w setup->settings->content settings->menage game paths->change path->

w folderze z grą wybierasz plik z rozszeżeniem .xex (jak robiłes gre do xex) albo plik bez rozszeżenia (plik) jak robiłeś do GOD klikasz na niego "Y" (select directory) na dole fajkujesz po obu stronach "Xbox 360" i dajesz "X" (save) gra powinna być widoczna w bibliotece gier (Library->xbox 360 Games)

3 użytkowników lubi ten post.
  4. scarecrow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem NTFS, sformatowałem na fat32, teraz widać pena na konsoli, skopiowałem do katalogu games, daje tak jak napisałeś ale dalej nie widać w grach, gra przerobiona 360mpGui v1.0.7.2, w folderze z gra mam 2 katalogi i plik default.xex, jak uruchamiam ręcznie z file menager to gra się uruchamia, ale chciałbym dodać do katalogu gry

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Content manage patch w opcjach dodaj ścieżkę

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    na plik xex klikasz "y" na dole zaznaczasz po lewej i po prawej zaznaczasz xbox 360 i dajesz "x" - save

1 osoba to lubi.
  7. scarecrow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokładnie tak robię i nic, czy może mieć znaczenie że grę mam w katalogu GAME a nie HDD

8. duzyy

duzyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A próbowałeś przerobić do formatu god? chyba RGH go obsługuje.. chyba że się mylę...

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To stwórz matołku folder gry na hdd, skopiuj grę dodaj ścieżkę w opcjach.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum