1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchamianie gier.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seba8121, Grudzień 9, 2011.

1. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, słyszałem że warto kupić wersję 250gb bo można instalować gry i odpalać je z pamięci i płytka wtedy nie chodzi, co za tym idzie zaoszczędzamy napęd, który jak słyszałem lubi się psuć. I moje pytanie jest takie ja te gierki odpalać żeby płyta nie chodziło w napędzie. Trzeba coś zmieniać w ustawieniach ? odpalać w jakiś specjalnym miejscu czy coś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Instalujesz gre z plyty i uruchamiasz i tyle oczywiscie plyta oryginalna MUSI byc w napedzie...
    I jakos nie slyszalem by w xboxie sie naped psol od grania o_O

Wczytywanie...

Poleć forum