1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchamianie XGD3 nagranych zwykłą nagrywarką, bez problemowo.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Mata10, Listopad 15, 2012.

1. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Witam,
    Od jakiegoś czsu przymierzam się do zakupu iHasa, ale póki go nie mam to mam problem. Mam pewien pomysł żeby odpalić gry XGD3 wypalone zwykłą nagrywarką. Chodzi o to że kiedy instaluję XGD3 na HDD to wyskakuje mi błąd o niemożności autoryzacji dysku. Ale gdyby np.

Do konsoli podpiąć Pendrive'a (min. 16GB), skonfigurować go pod Xboxa i zainstalować na nim grę z XGD3. Będzie to obraz niekompletny i o tym wiem, ale nie o to chodzi. Bo kiedy byśmy już mieli grę na Pendrive'ie to po podłączeniu do komputera, w programie Modio 3 można chyba by było podmienić gry. Do folderu z grą na Pendrive'ie wrzucić rozpakowany obraz za pomocą Xbox image browser. Problem jest w tym że nie mam zielonego pojęcia z jakiego katalogu na Pendrive'ie usunąć pliki, i co z rozpakowanego ISO tam wrzucić? Kombinuje w ten sposób ponieważ w ten sposób można było by mieć pełną grę na HDD, a płyta z grą wypaloną za pomocą zwykłej nagrywarki służyła by jedynie do weryfikacji. Czyli uruchamiamy grę z płyty, a dalej chodzi z pełnego obrazu ISO z HDD. Czy ktoś pomógł by mi rozwiązać tę zagadkę, czy też problem? Moim zdaniem pomysł nie zły, ale z wykonaniem trochę gorzej.

Pozdrawiam serdecznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tecu12

tecu12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    RybnĂ*k, Poland
    przyłączam sie do zapytania. równiez nad tym kombinowałem, tyle ze brakuje mi wiedzy zeby takie "cos" zrobic

4. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Odp: Uruchamianie XGD3 nagranych zwykłą nagrywarką, bez problemowo.

Niestety to nie zadziała bo gry XGD3 nawet po zainstalowaniu jakiś czas po uruchomieniu chodzą w napędzie i są sprawdzane przez konsole pod względem spójności danych, a więc będzie wywalac.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

5. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podziele się swoimi uwagami zgrałem grę w formacie god na pena przez program horizon lecz wyświetla mi że to games on demand gra jest widziana lecz nie działa(nie wiem czy trzeba mieć internet do takich gier czy nie )więc znalazłem le fluffie i po użyciu tego programu w horizon wyświetla się install game lecz konsola widzi grę jako uszkodzona do tego dochodzi ID device i konsoli jak dobrze pamiętam . Nie wiem jak skopiować numer w horizon są standardowo same 0 i nie można zmienić na numer naszego napędu a nowe nie wiem jak stare gry mają takie zabezpieczenie że gra musi być instalowana na naszej konsoli bo jak dasz dysk do innej konsoli to gry nie działają trzeba instalować jeszcze raz . Jak coś to czekam na jakieś propozycje bo ja na tym się zatrzymałem

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    A mp3 fix nie jest obecnym najlepszym rozwianiem niz takie kombinowanie?

7. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kolego rufus282 do tego jest trick z mp3 co osobiście używam i działa znakomicie na lt2.0 nie wiem jak ma się spawa na lt3.0 gry mi się instaluja bez problemu nagrane zwykła nagrywarką lecz ostatnio padła mi nagrywarka i zaczęła źle nagrywać gry działały nie instalowały się zanim doszedłem że nagrywarce padł laser to trochę płyt spaliłem działają lecz się nie instalują więc nie wstrzymujcie tematu wypowiedziami o których nie macie pojęcia
    Następny remix27 ,a co w grami które nie przeszły weryfikacji i się nie instalują do kosza a wiesz ile ludzi ma takie płyty ?co trzecią

Wczytywanie...

Poleć forum