1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchomienie gry która została zainstalowana na innym X0

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez James, Kwiecień 26, 2010.

1. James

James Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z GTA IV, mam nieprzerobioną konsolę i oryginalną grę, a chciałbym pograć w tę grę po polsku. Więc wymyśliłem aby kumpel który ma po polsku zainstalował mi na pendrive, a ja sobie w domu odpale i skopiuję na dysk. I tu mam problem, mianowicie wyskakuje mi komunikat
    Da się coś zrobić aby to odpalił? Jakaś podmiana plików na pendrive albo coś w ten deseń?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
  4. James

James Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę wyczerpującą odpowiedź...
    Nie ma żadnego sposobu na to? Czyli po prostu żeby grać po polsku muszę przerobić konsolę? Nie da się jakiś plików na pendrive podmienić?

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    na pytanie "Da się coś zrobić aby to odpalił?" nie i koniec. co mam ci wiecej napisac?

6. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz jeszcze strzelić focha na M$, że mimo że jesteś uczciwy, to nie możesz pograć w gre po polsku. Nic wiecej nie zrobisz ...

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam james :)
    Nic nie zrobisz, niestety na nie przerobionej konsoli nie odpalisz zmodyfikowanej wersji gry.

8. SuperElektro

SuperElektro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie tak. żadna podmian plików przez pendriva nic tutaj nie da. Musisz miec przerobiona konsolę,aby zagrac w zmodyfikowaną wersje GTA.

9. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    @up
    Się nie rozpędziłeś tak już odrazu wbijasz na całe forum sory że offtop ale 6 postów ma no sory

Wczytywanie...

Poleć forum