1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchomienie kopii zapasowych gier na kinecta na nieprzerobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez decjan, Czerwiec 2, 2011.

1. decjan

decjan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Nie udało mi się znaleźć poprzez wyszukiwarkę, więc zapytam:

czy mogę sobie ściągnąć zapasowe kopie gier na kinecta i odpalić je na konsoli xbox slim z najnowszym softem ? I jeżeli tak , to czy nie będę miał z tego powodu jakiś konsekwencji?

Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak chcxesz uruchomic kopie zapasowa gry na nieprzerobonej konsoli?? Tylko na przerobionej da sie

4. decjan

decjan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytałem tylko o możliwość :) wiem, że płyty z grami na kinecta się czymś różnią. Liczyłem na to, że może mają taki ficzer, że pójdą i kopie na xboxie :)

Dzięki za odpowiedź

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    gry na kinecta sa takie same jak cala reszta wiec zle wiesz. W kazdym razie musisz miec przerobiona konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum