1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

uruchomienie linuxa na xbox 360 z rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez remote, Marzec 27, 2012.

1. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    mam problem z uruchomieniem linuxa na mojej konsoli, w tym temacie: http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/pomoc-w-zainstalowaniu-linuxa-127565/#post990931 znalazlem sposob jak uruchomic linuxa lecz na koncu wyskakuje komunikat executing i nic dalej sie nie dzieje

jezeli ktos zna odpowiedz na moje pytanie niech napisze

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Pendrive jest na fat32 ? Zmieniłeś tą nazwe pliku ? Na pendrive jest coś jeszcze oprócz linux, bo jak miałem coś tam jeszcze to też nie chciał się zbootować.
    Jak ogarne jak to wszystko się robi, to może napisze jakiś tutorial bo widzę że nic nie ma konkretnego...

4. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pendrive jest w formacie fat32 zmienilem nazwe pliku, pendrive przed wgraniem plików został sformatowany

Wczytywanie...

Poleć forum