1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uruchomiom sie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jimi1111, Grudzień 18, 2011.

1. jimi1111

jimi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam Xboxa 360 slim z marca 2011r. Jutro go oddaje do serwisu zeby mi go przerobili chyba zainstalują LT+2.0. I mam pytanie. Czy jak wyjdzie niedlugo LT+3.0 to beda mi chodzic najnowsze gry na lt+2.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nie, bo będziesz musiał jeszcze raz zanieść konsolę do wgrania LT 3.0 (i jeszcze raz zapłacisz)... sam tego nie zrobisz.
    Poczekaj na LT 3.0 (nie wiem kiedy wyjdzie...), wtedy oddaj do przerobienia.

Sent from my U20i using Tapatalk

4. jimi1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy lepiej przerobic RGH?

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co to znaczy Uruchomiom ? (jakis analfabeta jestes?)

Lepszym wyjsciem jest RGH ale drozszym poniewaz to koszt okolo 200-250zl (do tego musisz doliczyc jakis dysk i nie ma juz grania online)
    Wgranie LT3.0 bedzie CI kosztowac okolo 40-50zl (pozostanie nagrywanie gier na plyty, no i bedziesz mogl grac online)

6. jimi1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Pewnie. Oryginały zawsze chodzą(tzn. uruchomiom sie)

8. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    RGH też ma swoje plusy. Nie będziesz musiał przerabiać za każdym razem, gdy pojawi się nowy LT, a następuje to dosyć często. Ciekawe kiedy Microsoft wygra albo odpuści? Przy przerabianiu będziesz musiał wydawać ponad 50 zł i kolejne, i kolejne. Pomijam już takie miodności przy RGH jak granie w gry bez płyt itp.

9. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    uszyneq - upominasz kolegę, a według zasad ortografii omijanie znaków diakretycznych także jest błędem. Analfabetą jesteś?

A jeśli chodzi o Twoje kolejne pytanie - RGH czy LT+? Odpowiedzi niby nie ma jedni wolą to, a drudzy tamto. Sam nie mam RGH, ale z tego co wiem jest trudniejszy w obsłudze. Nagrywanie gier na LT+ jest banalne, możesz ryzykować grę na live. Kolejne przeróbki kosztują, ale jeśli mieszkasz w większym mieście problemem nie będzie znalezienie serwisu za 35 zł i przerobienie konsoli bez jej wysyłania. Przy montowaniu RGH łatwo też coś namotać, nie wszyscy na allegro są sprawdzeni. Prawdę mówiąc ja zdecydowałem, że zostanę przy LT.

10. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ze nie pisze polskich znakow to co innego niz pisanie jakiegos slowa ktorego w slowniku nie ma..

Tak jak pisalem, masz kase to rob RGH z LT bedziesz sie bryndzlowal co 2-3 miesiace po 40-50zl

Poleć forum