1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

urwalem fan header zatrzask taki bialy kwadracik

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ja3, Sierpień 2, 2011.

1. ja3

ja3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam podczas wycinania grilla z tyłu jaspera niechcacy podczas wyginania srubokretem urwalem fan header zatrzask taki zatrzask wentylator chodzi ale czy bezpiecznie jest tak czy przykleic tasma czy trzea gniazdo wentylatora wymienic

:eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZERO-GRAVITY

ZERO-GRAVITY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    ...

Na pisz to w języku polskim. Nie ogarniam Twojego slangu.

4. ja3

ja3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    raczej sama nie wyskoczy nawet bez tego wiec raczej nie ma sie czym przejmowac,choc jezeli Cie to dreczy to przyklej spowrotem na super gle

6. ja3

ja3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje chiałem sie upewnic no własnie przeciez jak xboxa360 skrecałem to nie wypadło do góry nogami dziekuje

a gdzie sie wciska dziekuje chcialem podziekowac:p

a szkoda by było xboxa 360 bo to jasper jtag dlatego chucham na zimne chiałem mu dac wiecej powietrza dobrze ze nie urwalem calego gniazda

:eek:

Wczytywanie...

Poleć forum