1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Urzadzenie do brzuszków - urodziny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Taz, Maj 5, 2010.

1. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
    Witam , za 2 tyg mój kuzyn ma urodziny ostatnio coś go szarpnęło by trochę poćwiczyć (pewnie kobita;p) , widzę jak nieraz macha brzuszki w standardowy sposób. Wiec postanowiłem się rozejrzeć po sklepach w mieście i allegro ,za jakaś ławeczką albo urządzeniem do brzuszków. I tu problem jest tego tyle , że sam nie wiem co mu wybrać. Może ktoś z jakiegoś urządzenia /ławeczki korzysta i mógłby coś poradzić ;]

pzdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcin88o

Marcin88o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WMG
    myślę, że jakaś skośna ławeczka była by w sam raz, większość ma regulację wysokości i można ją wykorzystać do różnych ćwiczeń, nie tylko brzuszków.

4. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Na hardokora można drążek + haki na kostki. Brzuszki w zwisie - no nie wiem czy są jakieś bardziej intensywne. :D

Podobno A6W daje niezłe efekty.

5. MistrzuAl.Capone

MistrzuAl.Capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
  7. MistrzuAl.Capone

MistrzuAl.Capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    abginic tv market mango i te sprawy nie polecam
    jeżeli jest zapalony sportowcem to ukośna z pełnym wychyleniem i ciężka praca

8. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    daj se spokój chyba, że za wszelka cene chcesz cos mu kupić, brzuszki idzie zdecydowanie lepiej zrobić, tradycyjnymi ćwiczeniami, 6 weidera, ja bym proponował jeśli chce ćwiczyć, hantelki na dobry początek, albo fajny perfum

Wczytywanie...

Poleć forum