1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Urządzenie do gameplay'ów

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lolekw660i, Luty 12, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Witam,
    Szukam urządzenia do nagrywania gameplaów i nie mogę znaleźć nic konkretnego. Interesuję mnie jakoś 720p w miarę niskiej cenie, ponieważ nie chce wydawać na to nie wiadomo jakiej kwoty :D
    Patrzałem za kartą graficzną ze złączem VIVO, lecz znalazłem jakiegoś starego radeona i nie wiem jak to jest z jakością. Jakość jest taka na jaką pozwala karta graficzna ? Czy jak wpuszczę tam 1080p to da rade ?
    Wiem, ze istnieją jeszcze karty telewizyjne, które tez mogą służyć do nagrywania gameplaów z konsoli ale jest ich strasznie dużo i większość nagrywa poniżej 480.
    Moglibyście mi powiedzieć jak to jest z kartami graficznymi ze złaczami VIVO lub podać jaką kartę telewizyjną, która nagrywa w 720p ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Zaraz zaraz, mówisz o kompie ?

4. lolekw660i

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Chodzi mi o gameplaye z konsoli :p nie zamierzam wydawać 700zł na urządzenie :p
    Wystarczy mi zdecydowanie 720p, lecz nie moge nigdzie znaleźć jaka karta telewizyjna jest w stanie przechwycić taki obraz.

5. Dav.e

Dav.e Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
  6. lolekw660i

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Chyba się skuszę na ten sprzęcik :p jeżeli nie kupię crossa .
    Dzięki za pomoc :)
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum