1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Urządzenie do nagrywania gameplayów z Xboxa 360 ?

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez NarutoPL, Październik 24, 2014.

1. NarutoPL

NarutoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Czy mógłby ktoś doradzić jakie urządzenie kupić do nagrywania gameplayów z Xboxa 360 ? Jakie będą opcje do nagrywania w SD (480p) jak i w HD (720p) i ile by to kosztowało ? Chcę tylko wspomnieć że miałem Easycapa DC60++ i to był istny koszmar bo albo dźwięk albo coś zawsze z obrazem było a ze sterownikami to się męczyłem cały tydzień bo tych właściwych nie mogłem znaleźć a jak już znalazłem to były nie te i te całe urządzenie to było przysłowiowy ból **** :chargrined:. Proszę o jakieś propozycję.

Pozdrawiam
    NarutoPL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Avermedia game capture hd2. Najlepsza opcja to oczywiście nagrywanie bez kompa. Mam do tego podpiętego strippera więc mogę nagrywać również z tv.

Wczytywanie...

Poleć forum