1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Urządzenie do streamowania obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Delavorek, Styczeń 15, 2012.

1. Delavorek

Delavorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym zapytać się o dostępnej w tym momencie urządzenia do streamowania obrazu z konsoli na laptopa + ew. rozdzielenie na telewizor dodatkowo.

Zależy mi na takim urządzeniu by sygnał wysyłany na laptopa był bez opóźnień w jakości HD (720p). Ponieważ chciałbym grać na tym ekraniku laptopowym ze względu na chwilowy bądź nawet dłuższy brak TV.

Z tego co słyszałem to ten starszy Hauppauge (nie wersja Gaming Edition) ma opóźnienia 0.5 do 1 sekundy.

Pozdrawiam i liczę na pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Delavorek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To może jednak ktoś pomoże, hm? ;)
    Jest to dla mnie dość ważne...

4. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Przez kartę telewizyjną albo grabber video ze złączem chinch/s-video.

Korzystałem tak przez kartę TV (na PC stacjonarym) może ze 2 dni, ale jakość bardzo, bardzo słaba + przycinanie się obrazu co chwila. Przyjemność z grania wątpliwa.

5. Delavorek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A no właśnie teraz mam niby kartę TV WinFast ExDTV pod express card. Spoko tylko że obraz 480p po componencie. Zależało by mi na HD - 720p.

6. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hauppage nie ma opóźnień, nie wiem skąd taki pomysł. Ogólnie to urządzenie jest bardzo popularne wśród osób nagrywających gameplaye i nie widzialem, żeby ktoś narzekał na opóźnienia. No i daje na wyjściu 720p, więc można pograć.

Wczytywanie...

Poleć forum