1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Urząrzenia DLNA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez smok123, Listopad 14, 2011.

1. smok123

smok123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Moje pytanie dotyczy tego czy konsola xbox 360 slim, obsługuje urządzenia DLNA, ponieważ chciałbym z takiego dysku sieciowego odtwarzać media ale poprzez konsolę. A to dla tego że potencjalnie nowy TV nie będzie miał jako takiego połączenia z internetem i chciałbym to załatwić właśnie przez konsolę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. radbar1

radbar1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sam oglądałem do tej pory filmy poprzez dlna Xboxa i mi śmiga :) Dokładniej mówiąc testowałem przez wifi i działa ok przynajmniej z ps3 media server.

Wczytywanie...

Poleć forum