1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

USB 3.0 hub - parę dysków

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Luty 15, 2016.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak z czystej ciekawości. Przeważnie używam tego USB z boku konsoli (bo dostęp do tych tylnych jest trochę uciążliwy - głównie to przez krótki kabel usb dysków..).

I tak się zastanawiam czy jakbym kupił hub'a (usb 3.0, bo 2.0 chyba nie może być bo wtedy sygnał byłby inny usb3->usb2->usb3 to chyba odpada), żeby po prostu wydłużyć sobie możliwość podłączenia dysków czy wszystko by działało?

Ogólnie mam 2 dyski: 1 TB i 2 TB (+500GB konsoli ale tego nie biorę pod uwagę). I jak to przeważnie bywa kable usb są króciutkie, co jest denerwujące.

Dlatego właśnie myślałem o hubie, żeby po prostu wydłużyć sobie kabel + pod 1 usb konsoli podłączyć 2 dyski.

Nie znalazłem na forum podobnego tematu więc założyłem sobie go tutaj.
    Trochę dwuznaczne czy to chodzi o sprzęt czy konsolę.. Dałem w dziale "sprzęt" jeżeli temat bardziej pasuje do "konsoli" to czyńcie swą powinność rycerze X'a :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemoo99

przemoo99 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeśli chcesz podłączyć oba dyski jednocześnie to usb w konsoli moze nie dać rady prądowo. Dlatego do takich eksperymentów to raczej hub aktywny - z zewnętrznym zasilaczem.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czyli rozumie, że kupno po prostu dłuższego przewodu usb 3.0 usb -> micro usb B (czy jakie to jest?) rozwiązało by problem.

Wczytywanie...

Poleć forum