1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

USB modem, a podłączenie Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cswthomas93, Marzec 25, 2014.

1. cswthomas93

cswthomas93 Guest

Witam. Czeka mnie wyjazd do Holandii. Będę potrzebować jakiegoś internetu (wybór padł na modemy USB, tzw. palca). Podłączałbym to do laptopa.
    Czy mogę jakimś prostym sposobem użyć tego internetu, żeby pograć sobie w sieci na Xboxie? Jeśli tak, to jak? A może mógłbym w jakiś prosty sposób użyć do tego smartfona?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Podłączasz modem do laptopa. Laptop łączysz z konsolą kablem ethernet i śmigasz.

4. cswthomas93

cswthomas93 Guest

Konsolka to będzie oczywiście Slimka. Czy dużym problemem jest podłączenie jej właśnie przez ten kabelek ethernetowy?

5. Mkbewe

Mkbewe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Ściągasz darmowy program Virtual Router i za jego pośrednictwem dwoma kliknięciami udostępniasz połączenie modemowe przez wifi (z laptopa tworzysz hotspot).

Razie gdyby wywalało błąd to:
    Panel sterowania\Sieć i Internet\Połączenia sieciowe
    Tam szukasz tego swojego połączenia, klikasz prawym-> właściwości-> udostępnianie i zaznaczasz "zezwalaj innym użytkownikom na łączenie..."

6. cswthomas93

cswthomas93 Guest

Czyli nie muszę bawić się w żadne kable?
    Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Laptop + internet "palec". Włączam Virtual Router, tworzę z lapka hotspot i przez wifi w Xboxie łapię sygnał. Dobrze rozumiem?

7. Mkbewe

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Tak. Ja tak w ten sposób udostępniam sobie Aero2 z laptopa(modem huawei e3131).

8. cswthomas93

cswthomas93 Guest

A czy modem w tym przypadku jest istotny? Warto też zaznaczyć, że program nie działa na XP'ku (chciałem przetestować)
    Na szczęście w laptopie system będzie nowszy, więc na luzie. Mam nadzieję, że wszystko będzie grać.

9. Mkbewe

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Modem nie ma znaczenia. Program widzi połączenie internetowe, nie ważne czy internet jest doprowadzony do laptopa kablem czy przez USB. Na 7 i 8 działa na 100%, bo sam sprawdziłem. Czasami trzeba tylko zrobić to o czym pisałem w pierwszym poście.

10. cswthomas93

cswthomas93 Guest

Serdeczne dzięki za pomoc. :applause:

Wczytywanie...

Poleć forum