USB Probe v3+PRO czy USB Probe Delux LT2.0 Spider ?

trevor9

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Na wstępie chciałem się przywitać, bo jestem tu nowy.

A więc:
Zastanawiam się nad kupnem jednego z dwóch rodzji urządzeń do flashowania x - klocka

Moglibyście doradzić, co byłoby lepsze i czym one się między sobą róznią?

USB Probe Delux LT2.0 Spider Przerób Sam X360 HIT (1940513694) - Aukcje internetowe Allegro

Nowy USB Probe v3+PRO Przerób Sam XBOX'a HIT 2011r (1944878411) - Aukcje internetowe Allegro

Z góry dziękuję :)
Za wszelkie błędy sorry.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Zasada dzialania jest taka sama. Ma to zasilic naped i dzialac jako PMT. Obydwa urzadzenia spelniaja swoje zadanie. Wybierz to, ktore Ci sie bardziej podoba. Sa jeszcze inne, z ejectem, molexem itp itd
 

trevor9

Użytkownik
Użytkownik
aaa, jeszcze jedno, nowe przeróbki (lt+3.0) też będę mógł zgrać przez te zestawy ?
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Tak, przerobisz o ile masz kompatybilny chipset na plycie
 

trevor9

Użytkownik
Użytkownik
z tego, co wiem mam 2x serial ata
 

Piotr Daszke

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Powiedzcie mi Panowie...tak naprawdę to urządzenie to zasilacz z +5V i +3,3V? Pytam z tego względu, że z konsolami nie miałem jeszcze do czynienia a mam zamiar kupić jakiegoś szrota do zabawy. Przy okazji pobawić sie przeróbkami. Pozdrawiam.
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
Tak ogolnie to zasilacz
 

Eagle696

Banned
Dokładnie jest to urządzenie do zasilania napędu + probe dla Liteonów, bardzo wygodne w przypadku laptopów (sam napęd nawet w samochodzie przerobisz)
 

bartlomiejfisz2

Świeżak
Świeżak
A co to jest to probe, rozumiem, że jest wymagane przez wszystkie napędy oprócz winbonda w tileonie 16d4s?

Ma toś linka jak przerobić liteona 16d2s ?
 

Do góry Bottom