1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usb Xtaf problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Majstro7, Luty 3, 2011.

1. Majstro7

Majstro7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Uzywalem opcji szukaj, aby jakos wyeliminowac moj problem ale niestety nie udalo mi sie nic znalezc. Jeden poradnik do programu Uxb Xtaf jest ale niestety zacinam sie juz na jego samym poczatku a mianowicie program nie widzi w ogole mojego pendriva ktory jest podlaczony do komputera zarowno na Winxp jak i na win7 jest sformatowany w systemie fat32. Daje Open Device Selector ale niestety lista jest pusta daje Open First Usb Drive to wyskakuje "No drive found, try opening manually" No wiec proboje recznie wchodze na Pendriva wybieram daje Ok i wyskakuje ze nie mozna odnalezc sciezki F:\XboX360. Czy ktos mzoe mi powiedziec co mam zrobic aby Pen zostal wykryty chcialbym sobie wgrac boty do Calla BO. Z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Pendrive musi byc sformatowany z poziomu xboxa, tak zeby xbox mogl go wykorzystywac jako dodatkowa pamiec.

4. Majstro7

Majstro7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje bardzo za pomoc. Temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum