1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

USBXTAFGUI - Pytanie

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Quba18, Grudzień 29, 2010.

1. Quba18

Quba18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, Xboxa z JTagiem mam już dość długo, ale nie mam dysku twardego, a chciałbym sobie zgrać na pendrive jakieś gry arcade czy dlc i wyczytałem, że można do tego użyć programu USBXTAFGUI tylko jak go użyć? Gdy chce coś w nim zrobić to wyskakuje jakiś błąd jak by brakowało jakiegoś pliku IO.dll?
    Bardzo bym prosił o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    To poszukaj ten plik na google i wrzuć do system32...

4. Quba18

Quba18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Zrobiłem tak jak kazałeś, ale dalej to samo. Słyszałem, że pena trzeba skonfigurować w xboxie, ale jak mam to zrobić skoro mam JTag i wersja dashu 8955?
    Nie wiem może w ogóle wszystko mi się pogmatwało jeżeli tak jest to bardzo bym kogoś prosił o wytłumaczenie mi krok po kroku.

5. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wrzucenie pliku moze nie wystarczyc do system32, wsadz go do system i zarejestruj wpisujac w START - Uruchom - regsvr32 IO.dll

6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Zmienić na freeboot 12611, cały topic o tym masz na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum