1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usługa Xbox Live wkrótce zdrożeje?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Paatryk1, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paatryk1

Paatryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin

Na przestrzeni ostatniego roku wiele się plotkowało na temat ceny usługi Xbox Live. Jedna z plotek dotyczyła zniesienia przez Microsoft płatnej subskrypcji Xbox Live, aby stać się bardziej konkurencyjnym wobec PlayStation Network , który jest za darmo. Z kolei dzisiaj, powołując się na wypowiedź analityka, Michaela Pachtera, której udzielił w programie Bonus Round, Microsoft rozważa podniesienie abonamentu za korzystanie z usługi Xbox Live do 10 dolarów za miesiąc.

Oczywiście Pachter przyniósł nam wiele plotek w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale jeżeli tym razem, to co powiedział ma stać się rzeczywistością, może spowodować że mnóstwo osób odwróci się od X360, a przecież dobrze wiadomo, że prawidłowo prowadzony marketing, to taki który przynosi zyski, a nie straty. Na tę chwilę Microsoft nie ustosunkował się do tych doniesień. Jeżeli pojawią się nowe wiadomości, niezwłocznie cie o nich poinformujemy.

Źródło: Usługa Xbox Live wkrótce zdrożeje? | Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Pachter niech się spat****e i tyle. Wizjoner się znalazł. Już raz miał zdrożeć i nie zdrożał, ale czort MS wie co kombinują

4. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    może mieć rację - skoro zbanowali z 1mln+ konsol to już mają początek spadku sprzedaży - to milionowe kwoty są

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    chyba wzrostu sprzedaży - bo znaczna częśc z tych co dostali bana kupiła nową konsolke

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    jemu chodzi tylko o rozgłos, MS nie powinien podnosić cen bo chyba jedynym rynkiem jaki się z tym pogodzi to USA

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ceny i tak ciagle rosna. Przynajmniej na allegro :D na poczatku tego roku 1 miesiac GOLDa kosztowal 14zl , teraz 1 miesiac kosztuje 26zl czyli mozemy liczyc ze ok 9$.

Chyba jednak poprosze Mikolaja , zeby mi PS3 przyniosl pod choinkę...;>

8. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niech sobie live gdzieś wsadzą mamy xlink'a teraz.
    zastanawiam się nad zablokowaniem na routerze dostępu od m$
    nie pamiętam z pod jakiego ip i portu korzysta

9. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    ta niedługo przepowie , że Doda powiększy sobie piersi ;/
    Słuchacie go jak jakiejś wyroczni :D

10. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wątpię by M$ podwyżył cenę XBL. To by przyniosło ogromne straty w sprzedaży.

11. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    taaa jasne - tak jak się nie opłacało podnieść cenę na A4 z 13 na 16zł

12. janasa

janasa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wisi mi to ,niech sobie podnoszą ode mnie już nawet 1euro centa nie wyciagną

13. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Porownujesz platforme Xbox Live z programikiem Xlink? Nie wiem czym sie kierowales stawiajac na rowni obie uslugi, ale chetnie sie dowiem.

Powodzenia zycze w blokowaniu IP, zwlaszcza, ze platforma nie posluguje sie jednym adresem. Wytniesz przy okazji inne uslugi / strony WWW, ktore byc moze korzystaja z tej samej klasy adresowej.

14. qwe4321

qwe4321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli zdrożeje to i zdrożeje u nas na allegro.

Jak dla mnie to różnicy nie robi bo gra online mnie jakoś nie pociąga w tej kwestii.

15. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to ty jesteś poprostu inny ,bo granie online to dzisiaj podstawa i tak jest na całym cywilizowanym świecie !
    Nie wiesz co piszesz gościu ,albo nie masz możliwości grania przez live, lub nigdy nie próbowałeś ,a może nie czujesz potrzeby , bo grywasz jedynie w gry typu The Sim?

16. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    no w sumie jeżeli myślał o abonamencie miesięcznym to 30 prawie już jest teraz, ale jeżeli to ma kosztować 10$ na miesiąc w abo na 12 lub 3 miesiące to naprawdę idę przerobić klocka, sprzedaje swoje oryginalne gry i za te pieniądze kupuję ps3- taki oto chytry plan mam:)

17. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Przepraszam, a Ty co się tak burzysz? Może kolega nie preferuje gry Multi.. Co nie oznacza że nie jest cywilizowanym człowiekiem..
    I może Ty pogrywasz Sims'y.. To jego sprawa w co gra..

Jeśli niemożliwie wysoko podniosą ceny abonamentu GOLD to coś podobnego i mnie spotka.. Płacić krocie i jeszcze nie móc korzystać z tego w własnym kraju..

18. sebool12

sebool12 Guest

A mi sie wydaje, że M$ chce poprostu nasz staraszyć, żebyśmy teraz nakupilo goldów na dłuższy czas ;], na szczęście mi jeszcze 9 miechów golda zostało :D

19. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox live prawie każdy korzysta do gry on-line. Live kosztuje
    Xlink nie.Chyba że live używasz do czegoś jeszcze.Ja mam dore lącze 16mb i nie narzekam na xlink.

A z blokowaniem adresów ip to jest możliwość blokowania puli adresów ip.Wtedy ms nie ma dostępu do x-klocka.nie używam teraz live to nie moge zobaczyć z jakimi ip łączył się klocek.:p Nie chce się łączyć bezpośrednio z livem bo nie mam bana.i nie chce go dostać. I nie chce używać za każdym razem kompa do xlink.

20. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Z PS3 tez juz sprawy nie maja sie tak dobrze , bo Sony rowniez planuje wprowadzic abonament na Playstation Network

21. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Ale mi się wydaje że tylko na te "ekskluzywniejsze" usługi od PSN.. Ostatnio brat mi mówił że AXN ma, tylko że nie Live, tylko tak jakby YT, że powtórki seriali itd może oglądać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum