1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Usługa XBOX LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MajionezowyPad, Czerwiec 10, 2012.

1. MajionezowyPad

MajionezowyPad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódź
    hej, od paru miesiecy, mam konsole xbox al dopiero od wczoraj wykupilem usluge xbox live zakladajac nowy profil na konsoli i tu pojawia sie moje pytanie czy jest mozliwosc przeniesienia uslugi xbox live na profil z ktorego korzystam od samego poczatku badz przeslanie punktow ktore nabilem w grach z jednego profilu na drugi, nie jest ich duzo bo ok3800 ale jednak zawsze cos, prosze pomozcie. jesli istnieja takie mozliwosci to jak to zrobic, samemu nie moge znalesc rozwiazania tego problemu, dzieki wielkie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Y2J

Y2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja miałem 2 profile i nie dało się przenieść, ale zawsze możesz kupić coś na 1 profilu i korzystać z tego na drugim :)

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nic nie zrobisz z tym już .usługa jest do konta na której został wpisany kod.a trick z dwoma zalogowanymi profilami próbowałeś?

5. MajionezowyPad

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódź
    nie moge kupic niec tym pierwszym prof bo on nie ma uslugi live, hmmm nie prubowalem, dzieki za podpowiedz, sprawdze :D

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Punktów nie przeniesiesz. Na profilu na którym masz 3800GS po prostu dołącz go do usługi XBL :)

7. MajionezowyPad

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódź
    no tak zrobie :D

Wczytywanie...

Poleć forum