1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienia abgx360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kozi3214, Lipiec 27, 2012.

1. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Siemanko, mam starą kopię Coda Mw2 i mam Lt 2.0, więc jak wiadomo, zrzuciłem obraz na kompa i spathowalem( nie wiem jak to się pisze, ale chodzi mi po spaczowanie .), a, że robiłem formata to nie mam ustawień do abgxa. Nie wiem czemu link z poradnia jak nagrywac gry pod lt2.0 nie działają i wywala mnie do strony głównej forum( nie tylko ten ale wszystkie linki) i proszę o instrukcje w jakim dziale się on znajduje, albo napisaniu w tym temacie jak go ustawic. Myslalem, tez, żeby zrobic plik dvd i i nie skanowac abgxem, lecz jednak wole, zeby to abgx utworzył plik dvd.
    Proszę o szybką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...

Poleć forum