1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienia dla SAMSUNG SMP2270HD + XBOX..?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krisroza, Grudzień 29, 2010.

1. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    1. Mam pytanie jakim kablem połączyć oba urządzenia aby zoptymalizować obraz?
    2. Pytanie dla mających wyżej wymieniony monitor lub podobny.
    jakie ustawienia wprowadzić w monitorze aby wyświetlane kolory miały odpowiednią barwę, nasycenie oraz kontrast.
    Czy trzeba zmienić również coś w XBOX.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Podłączenie poprzez HDMI to najlepszy wybór. Do pozostałych pytań, ustawienia zgodne z monitorem , czyli dla rozdzielczości 1920 x 1080 ustaw to w Ustawieniach konsoli. Co do kolorów, to tylko w monitorze się ustawia. Jeśli chcesz mieć najbardziej naturalne hmm, to może wydrukować plansze kolorów (znajdują się na googlach) , przyłożyć do monitora i ustawiać wedle ich ? :)

4. krisroza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    A więc moje spostrzeżenia. Ogólnie obraz lepszy przez HDMI niż przez SCART :) - oczywiste, ale....
    1. na konsoli mogę wybrać paletę barw i nie wiem którą RGB, źródło, czy dwie pozostałe YCR i coś tam.
    2. Jak ustawić czerń?
    3. Na monitorze mam do wyboru kontrast: STANDARDOWY, DYNAMICZNY, FILM, na dynamicznym masakra biel jest przepalona a wokół np avatara białe krawędzie, STANDARDOWA już dużo lepiej ale obraz i tak wg mnie jest mocno za ostry. Najbardziej podoba mi się FILM - miękko, fajne kolorki nieco stonowane naprawdę przyjemnie.
    4. W monitorze jest też opcja "TRYB GRA" nie bardzo wiem co on wnosi poza blokowaniem kontrastu na STANDARDOWYM.

Ogólnie sporo tych ustawień, cały czas grałem na 32" CRT i może ciężko mi się przyzwyczaić tak od razu.
    Ma ktoś jeszcze jakiś sugestie dotyczące ustawień chętnie sprawdzę i przetestuję a dziękuję nie pożałuję (taki rym na koniec roku :) )

5. cubone666

cubone666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    włacz tryb game na monitorze i bedzie ok ;)

6. krisroza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    na monitorze gra, a co z paletą barw w XBOX jak ustawić?

Wczytywanie...

Poleć forum