1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ustawienia fabryczne

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PiotroBRD, Luty 27, 2016.

1. PiotroBRD

PiotroBRD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Znów Ja, jestem trochę zielony (pierwsza konsola) więc i stąd moje pytania. Mianowicie, przy zakupionej konsoli jest założona ochrona rodzicielska, pomóc może przywrócenie ustawień fabrycznych, ale ... znalazłem jakieś kody na internecie lecz żaden nie zadziałał (po wpisywaniu ciągle cofa mi o jedną pozycję w ustawienaich wyżej, wychodzi po prostu z "Danych Systemowych") Zadzwoniłbym do supportu ale sobota to nie pracują. Moje pytanie brzmi:

Czy to normalne, że wychodzi mi zakładkę wyżej po wpisaniu kodu ? Czy wpisuje go źle, a może jest blokada jakaś, że nie można przywrócić ustawień fabrycznych ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Każda seria konsol na swój kod. Musisz zadzwonić albo napisać na support oni Ci podadzą do Twojej konsoli.
    Rzadko kiedy to pasuje do innej.

4. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kodów jest tyle, że powinienem trafić na odpowiedni. Mam cały weekend bo nie pracują ;(
    Sęk w tym czy normalne jest, że to mi zamyka to okno danych systemowych po wpisaniu kodu

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czat czynny jest przez weekend. Nie trafisz w ciemno

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

6. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajnie, tylko, że nie mogęchatować ponieważ nie mogę wpisać ani imienia ani nazwiska (siwe pole) a wymagają tego ode mnie

7. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    upload_2016-2-27_18-45-23.png

Załączniki:

8. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Musisz podać dane osoby na którą była zarejestrowana konsola w M$. Jeasteś jej pierwszym właścicielem?

9. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nie. Właśnie w tym problem, że zakupiłem ją od innej osoby i nie było mowy o tej ochronie rodzicielskiej, a nie jestem w stanie ani się dowiedzieć hasła, muszę się tego pozbyć, no i sposobem jest przywrócenie ustawień fabrycznych

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli konsola była już zarejestrowana a poprzedni właściciel jej nie wyreżyserował to będziesz miał problem, kody do resetuj z neta to loteria jak w żaden sposób sobie nie poradzisz to jedyny sposób odczyt pamięci nand konsoli byś zdobył cod na reset

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0

11. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko spoko, tylko czemu nie mogę nic wpisać w te siwe miejsca (widoczne na screenie), tak to bym się z nimi mógł dogadać

12. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A bez tego nie możesz zadzwonić do supportu?
    Spróbujemy wyczyścić "ciasteczka" lub zmień na tą chwilę przeglądarkę. Pewnie nie możesz zrealizować ticketu bo nie masz żadnego urządzenia na koncie, a jak poprzedni właściciel miał ją zarejestrowaną to bez wyrejestrowania nie wrzucisz jej na swoje konto.

13. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ