1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ustawienia kolorów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snajper96, Grudzień 28, 2012.

1. snajper96

snajper96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    podkarpacie
    Siemka. OD jakiegoś miesiąca posiadam konsolę xbox 360 slim. Kupiłem pare gierek do niej (konsolę kupiłem przerobioną, (okazja)). NA konsoli gra się bardzo fajnie, grałem na plazmie 32" a teraz gdy wyjechałem podpiąłem ją do plazmy 42" i pewnego razu grałem w fife 2013 i gdy chciałem wyjść do menu głównego nie chciało mi się wchodzić w menu wyjdź itd. Więc na padzie nacisnąłem ten środkowy przycisk co się go włącza i dałem 'interfejs główny konsoli'. I było okey wyszło do głównego menu konsoli ale zobaczyłem że na ekranie gdzie pisze 'xbox live' tło jest czarne a zawsze było białe, ponadto gdy ponownie włączyłem fife 13 to kolory w tle były takie czarne (a zawsze były na niebiesko) i i jeszcze gdy chce włączyć szybki mecz na dwóch to się zacina całą konsola. Przy innych grach kolory w menu gry są okey, tylko w fifie coś jest nie tak. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział co mam zrobić żeby dalej wszystko było okey. Jestem tu nowy więc przepraszam jeśli coś nie jasno napisałem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marstyle

marstyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    pewnie zle gra wypalona, bardzo mozliwe ;)

4. snajper96

snajper96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    podkarpacie
    ustawienia koloró

Okey. ale wszystko było w porządku jak grałem na 32" i jak a jak podłączyłęm do 42" to włąśnie sie tak zrobiło. Ale jak można w menu głównym zmienić kolor tłą 'xbox live" na taki jak był poprzednio czyli biały ?

Wczytywanie...

Poleć forum