1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienia konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chester35, Listopad 30, 2010.

1. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    witam :) wlasnie skonczylem grac w Castlevania LOS :D moja pierwsza gra na konsole :D gra swietna a zakonczenie to mnie powaliło :D czy jest więcej tak dobrych gier na xboxa360 ? prosze o jakies tytuły , i jeszcze jedno pytanie , zaczolem bawic sie w ustawieniach konsoli i mam ustawione na 1080p a mam do wyboru jeszcze 480 ,720 ,1080i . na którym ma byc ustawione i czym to sie rózni , gram na LG LD656 42 cale full hd .

2. Lotnik421 Xbox One

3. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Ja na full. hd (samsungu) mam ustawione 1080i i jest troszeczke lepiej jak dla mnie. A co do gie5r. Na xklocuszka jest duużo dobrych gier. Ja polecam Mass Efekt, wszystkie Assasiny, zreszta poszperaj troche a dowiesz sie co naprawde warto kupić.

4. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    zdecydowanie assassins creed 1, 2 i bh ;-)

5. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z "mniej" popularnych gier zdecydowanie polecam Dante's Inferno. Naprawdę ciekawa rzeźnia okraszona niezłą fabułą :)

6. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Polecam ci serie gears of war 1,2.
    Gry naprawdę wciągają na wiele godzin, w sobote wieczorem nie mogłem się oderwać od części 2 siedziałem bez przerwy od 20:00 do 02:30 :)
    Warto było :)

7. goryl25

goryl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    a ja mam też pytanie : jaką rozdzielczość polecacie na plazme Panasonic viera tx-p42s20 full hd ?? i gdzie się taką rozdzielczość zmienia ??

8. Hidder

Hidder V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłodzko
    Hi, goryl25 ustawienia masz TU:

ustawienia systemu (ostatnie po prawej jak odpalisz konsolę) > ustawienia konsoli > wyświetlacz > (tutaj są wszelkie możliwości przestawiania, a rozdzielczość jest pod "ustawienia HDTV" )
    Jakąś optymalną możesz sobie wypracować metodą prób i błędów, proponuje którąś tysiączkę 1080i lub tą drugą, u mnie na 32 calach najlepsze :), ale sam zobaczysz co tobie pasuje.

9. chester35

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    w assassina gralem na pc więc wiem ze to swietna gra w gears of war 1 tez :D zamowilem więc na allegro gow 2 za 45 zł :D na AC B poczekam az troche bedzie tansze bo 200 zł nie dam za gre , planuje kupic jakąs strzelanke wojenna do wyboru mam Modern warfare 2 , Bad company 2 , oraz Medal of honor , czytalem ze medal prezentuje sie fatalnie pod względem grafiki która z tych wygląda najładniej ? a i narazie nie interesuje mnie gra przez siec.

10. goryl25

goryl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    dzięki :) a która jest lepsza graficznie 1080p czy 1080i ?? bo na 100% ustawie którąś z tych tylko nie wiem czym się różnią a sam niemoge sprawdzić bo telewizorek będe miał dopiero 20 grudnia :) narazie mam gruby i stary :(

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Grafika w medalu nie jest zła ale singiel jest krótki jeśli nie grasz na XBL-u to nie kupuj najlepsza z tych wszystkich Bad Company polski dubbing i ogólnie ciekawy singiel polecam ( przeszłem obydwie więc się wypowiadam ) co do CODA to tak po środku ja bym brał Bad Company 2 pl świetna gra

12. chester35

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    a wlasnie co do tego pl , czy jest mozliwosc zmiany na ang w single ? bo nie lubie polskiego dubbingu i to juz od zawsze :p chocby nie wiem jak go chwalono dla mnie i tak tylko napisy :D bo przydalo by mi sie to kiedys do gry na live .a w singla bym sobie po ang pykal .

13. irasek

irasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Glogow
    ja polecam gry z Xbox Live :
    -Braid
    -Trials HD
    -Limbo
    -Scott Pilgrim

i napewno jeszcze wiele innych tytółow tam znajdziesz, tymbardziej są ciekawe bo te gry to logika ze zręcznościówka w większości.

14. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak jest taka możliwość możesz mieć angielski dubbing i polskie napisy.

Wczytywanie...

Poleć forum