1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienia monitora pod gry

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez dawidek295, Grudzień 14, 2014.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam jak skalibrować monitor SAMSUNG SyncMaster TA350 24' tak aby był optymalny pod gry i ogólnie jego użytkowanie, chodzi mi o jasność kontrast z/c itd?
    Monitor jest podłączony do konsoli i kompa przez HDMI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To jest tylko takie moje zdanie więc nie skacz od razu do góry z hejtem ;p
    Wg mnie w takich sprawach to kwestia gustu. Jeden lubi ciemniejszy obraz, drugi lubi jaśniejszy obraz. Jednemu odpowiadają takie parametry, drugiemu takie -> kwestia czy korzystasz z ustawień karty graficznej - bo w tej kwestii też dużo sobie dopomożesz z obrazem.

Też kiedyś próbowałem ustawiać wg parametrów podanych tam na jakimś forum pod Ilyame 24" i doszedłem do wniosku, że jednak ustawię sobie tak jak mi to pasuje metodą prób i błędów niż jeżeli wg ustalonych kryteriów które wg mnie idealne nie były - a jednakże powinny być idealne..

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum