1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienia pad

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez turbin, Grudzień 30, 2010.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

szukam ustawienia w dashbordzie XBOX 360 dot. pada. Kiedyś w nie wszedłem lecz nie pamiętam gdzie to było. W opcjach dało się ustawić czułość przycisków na padzie do poszczególnych typów gier, np. gra akcji, wyścigowa itp.

Może mi ktoś napiać jak w to wejść bo mi wyleciało z głowy.

Pozdrawiam,
    turbin

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    pierwsze slysze o takiej opcji,moze bylo to w jakiejs grze,w kazdej grze sa ustawienia pada w opcjach

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Możesz chyba coś w tym stylu zrobić, musisz przejść, w zakładce "Moja konsola Xbox", do opcji, tam gdzie jest przyklejony awatar, dalej "Profil" i gdzieś tam powinna być opcja "Ustawienia domyślne gier".

Wczytywanie...

Poleć forum