1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienia Verbatim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raper54, Listopad 24, 2012.

1. raper54

raper54 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam Ihasa 124 z max burnerem. Wedlug poradnika pod Platinum nagralem na takiej płycie WWE 13 i smiga bardzo ładnie. Jednak teraz chciałbym nagrac na Verbatim, bo mam jeszcze 5 takich płyt. Wiem, ze musze spowrotem zrobisz flash napedu na mkm001,003 z folderu MaxBurnera tylko potrzebuje wskazówek do ustawien :

-IMG BURNA. Co jak ustawic pod plyty Verbatima.

-Oraz nastepujących opcji:

-SMART BURN ??
    -FORCE HYPER TUNING ??
    -OVER SPEED WRITING ??
    -ONLINE HYPER TUNING ??

Prosze o Pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jak wgrasz softa pod verbatimy, nagrywasz wszystko wg poradnika na forum- nagrywanie pod dane lt.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie musisz raczej fleshować na nowo napędu. Moim zdaniem zmieniałeś tylko aby móc na platinium wypalać z prędkością 2,4

Wczytywanie...

Poleć forum