1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienie konsoli, by nie przegrzała, rys.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Riiko, Lipiec 12, 2010.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam konsole xbox 360 premium z konca 2007, posiada rebaling gpu, jeszcze ani razu rodda nie miala, i nic sie w tym kierunku nie dzieje, to tak na poczatek, ale :) mam problem z rozmieszczeniem konsoli.
    Otóz wcześniej konsola stala na drewnianej podłodze, obok szafeczki z tv, odległość około 20cm od szafeczki.
    Z drugiej strony ściana w odległości :p około 40cm od konsoli, zaś z tylu był grzejnik w odległości 50cm od konsoli.
    Nigdy nic się nie przegrzewało, nawet w zimę jak grzejnik z tylu grzał to i tak było ok, ale teraz mam konsole w inny pomieszczeniu, na półce i problem w tym, że nie wiem jak ustawić by się nie przegrzala.
    Postawiłem po środku, bo gdy było zbyt lewej strony to lewa ściana się grzała, zaś prawa nie, jak jest po środku to jest ok, ale za to z tyłu jest dosyć ciepła konsola po godzinie gry.
    Choć zrobiłem dziury w dykcie na wielkość końcówki kabla zasilania, [na rysunku zapomniałem narysować je].
    Proszę o rady, co zrobić, rozwalić całkowicie dyktę, czy zrobić dziurę na wielkość konsoli, choć trochę nie będzie to ładnie wyglądać :/

Pozdrawiam.
    Proszę o wszelką pomoc, mam nadzieje, że obrazem jest czytelny :)

Proszę o jakieś dobre pomysły, ale normalne...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja powiesilem TV na scianie (lepiej wyglada i lepiej sie oglada ;p) a ixa dalem na komode. Ma dosc dobry dostep do powietrza i ładnie wyglada, z dykty nic lepiej nie wycinac sam tak kiedys robilem i brzydko wygladalo gdy juz tam nie stal np TV, Radio czy konsola.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepszym rozwiązaniem będzie jak napisał Grzib, powieś TV na ścianie a konsole postaw w miejsce TV :)

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Podczas grania możesz postawić konsole skierowaną wentylatorami do ciebie wtedy konsola, będzie miała większy przewiew.

6. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Możesz również przenieść konsolę(o ile masz miejsce) na lewą stronę od tv. Dykty nie rozwalaj ze względu na późniejszy wygląd. Jeżeli nie będzie miejsca wokół tv, to zrób jak koledzy wyżej opisali.

7. SlaSher

SlaSher Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braniewo
    Z jednej strony się bardziej grzeje, ponieważ z tam jest płyta główna położona ;d

8. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możliwości powieszenia nie mam, zaś do wyglądu to nie przywiązuje uwagi, najważniejsze by działało jak trzeba, wiec może wytnę tak z połowę dykty na tej półce, nie będzie źle, całą półkę jakoś okleję grafiką [naklejki z gier, itp.] i będzie nawet lepiej wyglądać niż przed.
    Tylko czy na pewno rozwiąże to problem, a może po prostu tylna cześć musi być dosyć ciepła, chyba nie zawsze cały xbox musi mieć normalną temp.
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi i zaangażowanie się w ten temat z poważnymi odpowiedziami.

edit. a w ogóle to kiedy wiadomo, że xbox360 ma już sporą temp, wiem że rrod itp, ale czy jest jakieś wcześniejsze ostrzeżenie, czy od razu rrod sie pojawia.

9. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    A jak by przeunac TV w prawa badz w lewo? tak zeby mogla tam stanac konsolka? bylo by lepiej bo za tv nie ma tej dykty

10. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    srry nie dorysowalem juz tego, ale tam gdzie tv jest podobnie jak tam gdzie xbox, tak juz mam, dlatego tez wlasnie nie moge powiesic, a nie bede mebli wyrzucal :p

Wczytywanie...

Poleć forum