1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ustawienie konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez robson4141, Lipiec 18, 2011.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W jakiej pozycji stoi wasza konsola? pionowo czy poziomo? . czy to jakas roznica wgl?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzoninho

Dzoninho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    poziomo, a to z racji tego ze mam zwierzaka w domu i lubi czesto biegac po pokoju i przez to ze konsola stała pionowo podczas grania wskoczyl, poruszył nią i rozwalił mi tym sposobem płyte. lepiej dmuchac na zimne. pionowo mniej miejsca zajmuje i podobno lepiej sie chłodzi.

4. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja myslalem zeby kupic podstawke chlodzaca do xboxa mam jaspera ale czy ja wiem

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    ustaw sobie wiatrak pod obudową komputera i zobacz jaki to daje efekt..
    z tymi podstawkami jest to samo

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Niektóre rzeczy lepiej prezentują się w pionie, aczkolwiek mój "awaryjny" falcon leży na podłodzę od 4 lat, dostaje dobry wycisk i jeszcze nigdy nie było z nim problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum