Ustawienie pendrive'a pod X360

mucik95

Świeżak
Świeżak
Witam. Jak ustawić pendrive'a pod boxa żeby no przenosić gry czy ustawić swoje tapety w menu ? Robiłem formatowanie pena przez PC z opcja FAT32 ale nadal pen jest pusty w konsoli.
Pozdrawiam :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pendrive podpinasz do konsoli, przechodzisz do ostatniej zakładki i wybierasz pierwszy kafelek > Pamięć > lista i wybierasz pamięć masową dostosuj. Jak chcesz mieć na penie też tapety to zostaw sobie z 200MB na nie.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już nie trzeba nic dostosowywać. Xbox 360 odczytuje normalnego pena sformatowanego pod windowsem.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już nie trzeba nic dostosowywać. Xbox 360 odczytuje normalnego pena sformatowanego pod windowsem.
Rzeczywiście masz rację właśnie sprawdziłem ale fajnie to zrobili.
 

mucik95

Świeżak
Świeżak
Już nie trzeba nic dostosowywać. Xbox 360 odczytuje normalnego pena sformatowanego pod windowsem.
Wlasnie nie. Pena widzi ale niczego na nim nie widzi
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wchodzisz w Aplikację > Przeglądarka obrazów i tam masz zdjęcia, przed chwilą sprawdziłem u siebie i działa. Aktualizowałeś system konsoli + pakiet multimedialny ?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wlasnie nie. Pena widzi ale niczego na nim nie widzi
To zależy co masz na myśli. Mnie chodzi o ogólne przechowywanie na nim zawartości. Jeśli wsadzisz gołego pena to swobodnie bez niczego możesz na niego kopiować pliki z xboxa. Nie wiem jak ma się sprawa z odczytaniem danych z kompa bo to już może być kwestia formatów i zabezpieczeń.
 

mucik95

Świeżak
Świeżak
Po prostu sa foldery na pendrive takie jak profil czy muzyka i sa puste. Wrzucam cos z kompa do pena i nadal te foldery puste. Na boxie w penie sa foldery a na kompie pen jest pusty.
 

Do góry Bottom